Csatlakozz hozzánk Irodavezetőként!

Pécsi irodánkba olyan irodavezetőt keresünk, aki részmunkaidőben kézben tartja az iroda működését, valamint besegít pénzügyi, munkaügyi területen is.

Jelentkezési határidő: Október 21. – (Lezárult)

Kik vagyunk Mi?

2019-ben a Teamlab márkánkat azzal a céllal hívtuk életre, hogy olyan csapatépítő rendezvényeket szervezzünk országosan KKV-k és multik számára, amelyek valóban élményt nyújtanak és összehozzák a munkavállalókat. A tavalyi évben több, mint 40 sikeres csapatépítő programot szerveztünk le. Jelenleg a vírushelyzetre való tekintettel cégünk új területtel kezdett foglalkozni, ez pedig a leheletvédő plexifalak értékesítése.

Dolgozz fiatalos, barátságos közegben a Pécs központjában található irodánkban!

Milyen feladatok várnak Rád irodavezetőként?

Szeretnénk az irodai munkát minél hatékonyabban végezni, ezért úgy döntöttünk, hogy egy irodavezetőre lesz szükségünk. Olyasvalakire gondoltunk, aki részmunkaidőben kézben tartja az iroda működését, valamint besegít pénzügyi, munkaügyi területen is. Ha szereted a pörgést és nem áll távol Tőled az adminisztráció, akkor jó helyen jársz!

Az alábbi feladatok elvégzésében kérjük a segítséged:

  •  bevételek figyelése, számlák írása
  •  könyvelés összerakása, befizetésekhez számlák készítése, készíttetése
  •  forgalom alakulása, kiadások figyelése, ezekből statisztika készítése belső rendszer segítségével
  •  szabadságok, táppénz leadása könyvelő felé
  •  EFO bejelentések intézése
  •  rendelések összegyűjtése, leadása (tisztítószerek, irodaszerek)
  •  iroda üzemeltetéséhez kapcsolódó feladatok (leltár, frissítés, statisztika, számlák írása..)
R

Ne habozz a jelentkezéssel, ha:

  • felelősségteljes munkakört keresel hosszú távra
  •  kooperatív, nyitott, pozitív és problémamegoldó vagy, aki felé bátran fordulhatnak a munkatársak
  •  motiváltan és céltudatosan végzed munkádat, képes vagy új ötletekkel, javaslatokkal előállni, ami a hatékonyságot segíti, munkádat egyszerűsíti
  •  megtalálod magad körül a munkát, tudsz önállóan is dolgozni
  •  jó szervezőkészséggel rendelkezel, betartod és betartatod a határidőket
  •  precízen és pontosan dolgozol, a monoton munka sem riaszt el
  •  mosolygós, jókedvű, fiatalos vagy és szeretsz pörgős csapatban dolgozni
P

Ami számunkra lényeges szempont a kiválasztás során:

  •  stabil Excel és Google sheets ismeret
  •  előnyt jelent korábbi irodavezetői, vagy pénzügyi asszisztens tapasztalat
  •  előny a középfokú gazdasági végzettség

Mit kínálunk Neked?

Z

Biztos részmunkaidős állás

Naponta 4-5 órában számítunk a segítségedre, hosszú távon, hiszen irodavezetőre mindig szükségünk lesz.

Rugalmas munkakezdés / munkaidő

Bár délelőtt 9:00-kor kezdünk,nem követeljük meg tőled, pontban akkor jelenj meg. A legfontosabb, hogy a munka legyen elvégezve.

Jó közösség

Fiatal, jó hangulatú, vidám társaságot, egy közösséget, akikkel élvezet együtt dolgozni.

Családbarát munkahely

Nálunk alkalmanként akár otthoni munkavégzésre is lehetőséged nyílik.

Azonnali kezdés

Mivel az előző irodavezetőnk nyugdíjba megy, ezért azonnali kezdéssel keresünk olyasvalakit, aki képes a lehető leghamarabb munkába állni.

Versenyképes bérezés

4-5 órában havi 120 – 140.000 nettó fizetést kínálunk.

Kikkel fogsz együtt dolgozni?

Minden nap jókedvvel indulok dolgozni és nem tartok attól, hogy belefásulok a munkába, hisz itt nap mint nap érdekes feladatok várnak rám. Szeretek itt dolgozni, mert fiatal, humoros és roppant segítőkész munkatársak vesznek körül, ez mellett nagyon fontos, hogy a vezetőség tagjaihoz bármikor bármilyen problémával lehet fordulni.

Niki

Rendkívül változatos, kiváló fejlődési, tanulási lehetőségeket találok a munkám során.
Remek, produktív társaságban zajlanak a napok. A cég minden tagjának fontos a humor, a pozitivitás, de emeltet a saját területén a hatékonyság és a precizitás. Szeretem, hogy reggelente jókedvvel jövök munkába, és örülök, hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek.

Dani

A munka rendkívül változatos, teret enged az egyéni kibontakozásnak, és lehetőséget nyújt a szakmai fejlődésnek. Az irodai és a helyszíni légkör is barátságos, kellemes, a munkatársakkal közvetlen, segítő viszonyban működünk. Csapatban dolgozva hihetetlen kreatív ötleteket valósítunk meg. Az iroda jól megközelíthető, tágas, kényelmes.

Gergő

Jelentkezési határidő: Október 21. (lezárult)

1. Lépés: Töltsd ki az alábbi űrlapot!

2. Lépés: A következő oldalon találni fogsz néhány kérdést, amelyen keresztül szeretnénk jobban megismerni téged! Itt kérjük be továbbá majd az önéletrajzod és a motivációs leveled is.

'; }else{ history = ' '; } if($type=='category'){ if($data.area){$data.city = $data.area;} output += '
  • '+history+''+ $data.name + ''+$delete+'
  • '; }else if($type=='listing'){ if($data.area){$data.region = $data.area;} output += '
  • '+history+''+ $data.title.rendered + ''+$delete+'
  • '; } return output; } function gdasac_click_action($type,$url){ if($type=='category'){ // add location /*if(geodir_search_params.autocompleter_filter_location) { var current_location = geodir_params.location_url; $location_string = current_location.replace(geodir_params.location_base_url, ""); $url += $url.endsWith("/") ? "" : "/"; $url += $location_string; }*/ window.location = $url }else if($type=='listing'){ window.location = $url } }